Mrt Dijital

SATIŞ SONRASI & TEKNİK SERVİS

SATIŞ SONRASI & TEKNİK SERVİS

Uzman teknik servis ekibimiz, sizlere uzun yıllar hizmet edebilmesi için çalışmaktadırlar. Makinelerinizi yerleştireceğiniz mekanda yapılacak ön keşif ve sonrasında kurulum gerçekleştirilmektedir. Eğitim müşterilerimizin isteği doğrultusunda zaman sınırlaması olmadan gerçekleştirilmektedir.

Kuruluş sonrası talebinize istinaden 24 saat içinde teknik servis gerçekleştirilebilmektedir.

Yedek parça stoklarımız her zaman makinenizin ihtiyaç duyacağı parçaları sağlayabilecek durumdadır.

Baskı Makinelerinde kullanılmakta olan Boya ve Sarf malzemeler titizlikle incelenerek müşterilerimize sunulmaktadır. Tüm baskı mürekkeplerimiz Baskı Kafalarının üretici firmaları tarafından Sertifikalandırılmıştır ve İnsan Sağlığına Zararsız olduğunu belirten MSDS Test Raporlarına sahiptirler.

Teknik Servis Talebi: Teknik servis talebi sitede bulunan formumuzun doldurulup info@mrtdijital.com mail adresine gönderilmesi ya da 02163154543 faks numarasına faks gönderilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Bekleyen teknik servis talepleri göz önüne alınarak işleminiz sıraya konulur.Firmanızdan gelen talep doğrultusunda servis hizmetinin verileceği gün/saat bilgisi verilmektedir.

Garantili Baskı Makinaları: İşletmemiz garantisi altındaki makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimleri firmamız tarafından karşılanmaktadır.Garanti kapsamın da olan makinelerden servis ücreti talep edilmez. Kafalar ve kullanıcı kaynaklı hatalar bu garanti kapsamı dışındadır.

Garanti Kapsamı Dışında Makinalar: Firmamız garantisi altında bulunmayan makinalarda oluşabilecek yedek parça değişimi ve diğer teknik servis masrafları teknik servis talep eden firmadan tahsil edilecektir.
Teknik Servis Müdahalesi: Teknik servis personelinin baskı makinesine müdahale etmesi gerektiğinde ilgili firma buna müsaade eder.

Teknik Servis Hizmet Bedelleri: İstanbul şehir içi teknik servis ücreti 120 USD’dir. Bu ücret İstanbul  dışındaki tüm iller için 350 USD’dir. İlave olarak konaklama ulaşım masrafları talep eden firma tarafından karşılanır. Baskı makineleri için genel bakım ücreti 500 USD’dir. Operatör eğitimi 350 USD, program yükleme 100 USD, bilgisayar müdahale 150 USD’dir.

Ödeme: Teknik servis bedeli ve yedek parça bedelleri peşin olarak ödenir.

TOP