Mrt Dijital

Kurumsal

Açıkhava Reklam Sektöründe 20 yılı aşan bir süredir faaliyette bulunan şirket kurucumuz, ilk yıllarında Reklam Malzemeleri konusunda uzmanlaştıktan sonraki yıllarda Açıkhava Reklam sektörünün ve Dijital Baskı sektörünün gelişmelerinde Derneklerin Yönetim Kurulunda aktif rol almıştır. Solvent Bazlı ve Eco-Solvent Bazlı Makinelerin ithal edilip kullanıcıların talepleri doğrultusunda geliştirilmesi için AR-GE ekibi ile çalışmalar yapıp, UV Dijital Baskı makinelerin Açıkhava sektörüne girmesi ile teknolojik alt yapı ve dijital baskı makinelerinin sektöre kabul edilmesi için bir çok seminerler ve eğitimler düzenlemiş ve sektöre yenilikleri sunmuştur.

Tekstil Dijital Baskı Makineleri konusunda tecrübelerimizi sektörle paylaşıp, ilkleri oluşturan makinelerimizi sektörle buluşturduk. Makine konusunda sektörün ihtiyaçları doğrultusunda geniş bir yelpaze oluşturmak için, CNC Router ve Lazer Kesim, Markalama makinelerinin Bayiliği ile ürün yelpazemizi genişlettik.

MRT Dijital olarak sektöre teknolojik yenilikleri sunmayı, satış öncesi ve satış sonrası servis hizmetlerini en iyi şekilde müşterilerine sunmayı görev bildik.

“Yüksek Teknoloji ve Kaliteli Hizmet” politikasını sizlerin hizmetine maksimum seviyede sunmaktan gurur duyarız.

TOP